Klub mudrců
Filozofování na zámku

Kdy?

Celkem 6 termínů
viz níže

Kde?

Zámek Berchtold
Kunice - Vidovice

Co vás čeká

NEJSTE PŘÍZNIVCEM ČERNOBÍLÝCH NÁZORŮ, ALE POOTÁČÍTE KOSTKU "PRAVDY" KRITICKÝM ROZUMEM I CITLIVOSTÍ SRDCE ZE VŠECH STRAN?

a

PATŘÍTE MEZI LIDI, KTEŘÍ SE NEBOJÍ KLÁST SOBĚ I OKOLÍ OTÁZKY A SE ZVĚDAVOSTÍ A OTEVŘENOSTÍ ZKOUMAJÍ SVĚT KOLEM SEBE?

TAK JE TATO VÝZVA URČENA PRÁVĚ VÁM!

Dnešní doba přináší jiné výzvy než doba našich předků .... KLUB MUDRCŮ se otevírá pro 30 zvídavých v rámci nově založené tradice FILOZOFOVÁNÍ NA ZÁMKU, jež bude slovem, vtipem a moudrostí provázet, "český Sókratés" Marian Jelínek ... on by se tak nejspíš neoznačil, protože je velmi pokorný, ale já jisté podobnosti shledávám 🙂

Pokud byste se chtěli kontinuálně na této tradici podílet a zapojit se do společné diskuze, můžete se přidat do KLUBU MUDRCŮ! Vítáni jsou samozřejmě nejen muži, jak by se z plátku mohlo zdát, ale také ženy, které v budoucnu dorovnají genderové skóre také jako hosté Mariana. Za zvýhodněnou cenu tedy můžete zakoupit permanentku na všechna setkání a to jak naživo na zámku Berchtold, tak i v online prostoru.

Permanentka na 6 setkání LIVE: 2 100 Kč (cena jednoho setkání 490 Kč)
Permanentka na 6 setkání ONLINE: 1 200 Kč (cena jednoho online setkání 290 Kč)

Když se něco naučíme, máme pocit, že to víme, že se toto vědění se stává našim vlastnictvím a můžeme ho předávat dál.
Tohle CTRL+C a CTRL+V podporuje náš vzdělávací systém, zkoušení z probrané látky (tedy není celá) a sbíraní dobrých známek za správnou odpověď, nikoliv za tázání se a tvořivou pulzaci s informacemi.

Potřebujeme získat daleko živější a aktivnější vztah s poznáním, tam patří spousta otázek, pátrání, pochybností...A toto se nejlépe tříbí v diskuzi, jež je vedena s respektem k různým subjektivním světům diskutujících a kde jsme se schopni na komplexní otázky dívat s humorem a nadhledem.

Vstupenky